Дітей дніпропетровських міліціонерів, які знаходяться в зоні проведення АТО, запросили на новорічне свято в обласне управління міліції (ФОТО)
Разом з Дідом Морозом та Снігуронькою дітей привітав начальник Головного управління МВС у Дніпропетровській області Віталій Глуховеря. Він побажав малечі, передусім, щастя, адже кожна дитина розуміє його по-своєму.