Інтелектуальний двобій школярів Чернігівщини і Гомельщини
27 грудня ЧОДТРК «Сівер-центр» транслювала довгоочікувану подію інтелектуальної громади Чернігівщини – IV Міжнародну гру «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської та Гомельської областей. Помірятися ерудицією і кмітливістю зібралися дві команди від України: «Кліо» Будинку дітей та юнацтва м. Ніжина (керівник Василь Сурков) та «Фенікси» Варвинської районної гімназії (керівник Олександр Дегтяренко).