На підвищення обороноздатності держави чернігівці перерахували 15,5 мільйонів гривень
З початку впровадження збору (з 3 серпня 2014 року) платниками ДПІ у м. Чернігові до Державного бюджету перераховано 15,5 млн.грн., у тому числі в листопаді – 3,5 млн.грн. Про це повідомила начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові Алла Супрун.