Варто попереджати забруднення довкілля, а не боротися з наслідками
На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов під час засідання територіальної міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області, яке відбулося 23 грудня.