Направлено до суду обвинувальний акт щодо працівника міліції, який скоїв наїзд на трьох громадян
Прокуратурою Чернігівської області направлено до суду обвинувальний акт щодо працівника міліції, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на трьох громадян.