Завдяки небайдужості та миттєвому реагуванню працівника міліції прилуцької Державної служби охорони УМВС в Чернігівській області вдалося затримати грабіжника, який орудував у місцевій лікарні.
Події розгорталися на початку робочого дня. Прийшовши на прийом до лікаря у вільний від роботи час, прапорщик міліції Ігор Пономаренко очікував своєї черги. Аж раптом тиша обірвалася галасом, з кінця лікарняного коридору долинали крики про допомогу в затриманні зловмисника, який відібрав у жінки сумку.
Не гаючи часу, міліціонер кинувся навздогін правопорушнику, останній, до речі, виявився неабияким спритником. Для його затримання навіть добре натренованому правоохоронцю довелося подолати чималу відстань. Але навіть після того, як міліціонер наздогнав зловмисника, той схопив цеглину, яка трапилася йому під ногами, і пригрозив розправою. На щастя правоохоронець виявися вправнішим у прийомах рукопашного бою, із застосуванням яких і затримав правопорушника. На місце пригоди прапорщик міліції викликав наряд групи затримання.
Для винесення відповідного рішення правопорушника було доставлено в міський відділ міліції. Вже в ході опитування зловмисника було з’ясовано, що він – місцевий житель 1985 року народження, який, до речі, вже мав проблеми із законом – був засуджений за крадіжку.
Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
Ведеться перевірка на причетність підозрюваного до інших аналогічних злочинів на території Прилук. Триває досудове розслідування.