У Шостці святкування дня народження для 30-річного місцевого жителя завершилось у відділку міліції. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, разом із друзями спочатку влаштував бійку в приміщенні кафе, а потім намагався побити міліціонерів, які його заспокоювали.