Вистава «Я так люблю жити!» пройшла у Городнянській школі-інтернаті
Минулого тижня в Городнянській спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів відбувся виступ соціального театру Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді з виставою «Я так люблю жити!!!»