Питання екології та збереження довкілля обговорили представники органів влади та спеціалісти-екологи
18 грудня в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбувся семінар для представників райдержадміністрацій, на яких покладено обов’язки у сфері екології та збереження довкілля.