У цьому впевнені організатори громадської майстерні «Об’єднання заради реформ: співпраця влади та громадськості». Вони прагнуть переконати владу у тому, що громадяни – не пасивні спостерігачі, а активні учасники прийняття важливих економічних та соціальних рішень. У обговоренні, що відбулося в Чернігові, взяли участь не лише представники обласної та міської влади й громадські активісти, а й зарубіжні експерти.