У столиці ліквідовано амфетамінову лабораторію (ВІДЕО)
Протягом двох місяців оперативники Печерського райуправління міліції ретельно збирали інформацію і фіксували діяльність 31-річного киянина. Той влаштував у квартирі справжню лабораторію з виготовлення амфетаміну. Після чергового факту продажу наркотика діяльність підпільного закладу було припинено правоохоронцями.