В Запорізькій області міліціонери витягли трьох людей з палаючої автівки
У місті Бердянську співробітники патрульно-постової служби міліції винесли людей з автомобіля, який загорівся внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Завдяки міліціонерам всі постраждалі вижили, а машину вдалося загасити.