Дніпропетровська міліція підбила підсумки конкурсу на кращий дитячий малюнок, фотографію, відеоролик (ФОТО, ВІДЕО)
4 грудня 2014 року у Дніпропетровському регіональному центрі професійно-технічної освіти Дніпропетровській області відбулося урочисте підведення підсумків міського просвітницького фестивалю-конкурсу "Ми проти насильства і жорстокості". Учасники заходу - переможці та лауреати фестивалю-конкурсу, а це більше 100 дітей у супроводі дорослих.