Україна головує у ГУАМ й відмовляється від російської мови
Головування в Організації за демократію й економічний розвиток – ГУАМ – перейшло до України, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. «Перебираю головування в ГУАМ. Треба наповнити її новим змістом. Для початку я запропонував засідання вести англійською, а не російською. Всі підтримали», – написав Клімкін у своєму Twitter.