У селищі Десна, що на Чернігівщині, урочисто зустріли першу частину воїнів 12-го батальйону територіальної оборони “Київ-12”, які прибули із зони проведення АТО. Поки що на відпочинок приїхало біля 200 бійців. Впродовж півроку військовослужбовці даного підрозділу виконували бойові завдання на сході України. Бійців урочисто зустріли сотні киян та деснянців, волонтери, представники громадських організацій та рідні.