Звернення ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" до споживачів Чернігівської області
Шановні споживачі електричної енергії, в зв‘язку зі складною, аварійною ситуацією в електроенергетиці України, просимо Вас з розумінням віднестися до вимушених відключень електроенергії, які відбуватимуться протягом 2 грудня 2014 року.