Кабріолет (кафе)
Меню компанії:
Відгуки про компанію:
Написати відгук
На вказаний e-mail буде відправлено посилання, перейдіть по ньому, щоб підтвердити email і опублікувати коментар.
Опублікувати
Зверніть увагу!
1. Якщо Ви хочете написати негативний відгук – будь ласка, будьте конкретними, обґрунтуйте, аргументуйте свою думку. Інакше коментар буде розцінено як спробу недобросовісної конкуренції і буде видалено Адміністратором.
2. Якщо сторінкою керує представник компанії, він самостійно вибирає відповідати чи видаляти коментарі.
Сподіваємося на Ваше розуміння!
1. Якщо Ви хочете написати негативний відгук – будь ласка, будьте конкретними, обґрунтуйте, аргументуйте свою думку. Інакше коментар буде розцінено як спробу недобросовісної конкуренції і буде видалено Адміністратором.
2. Якщо сторінкою керує представник компанії, він самостійно вибирає відповідати чи видаляти коментарі.
Сподіваємося на Ваше розуміння!
| 19.06.2026 10:02:20
| ip: 188.163.20.66
30 травня святкували день народження в будиночку , на наше запитання на яку годину можемо запросити друзів, адміністратор відповіла « та хоч на 12:00» ми прийшли на 14:00 сіли за стіл 15:00.Овочеву нарізку принесли через 40 хвилин, мʼясну( ковбаса,, буженіна, сир)через одну годину, потім я нагадала що немає огірків які я принесла, потім я в 16:00 нагадала офіціантом що нема печериць , які ми принесли, немає оливок і маслин. Дуже смішно коли це все холодні закуски, і повинні стояти на столі одразу о 17:00 нагадала що нема вина яке ми замовили! Тор був наш, зроблений на замовлення і розрахований на 13 гостей, вони покромсали кусками і принесли пів торта. Дуже дивно що офіціанти запитували мого чоловіка коли і як нести торт , а не жінку???? На кухню я сама ходила і забрала торт, Адміністратора не було, обслуговувала Ірина і хлопець на моє запитання, чому з такою затримкою, вона відповіла що дуже багато людей і вони не встигають! Кухня готує смачно! Обслуговування не задоволена !
| 21.12.2025 08:23:35
| ip: 46.96.62.125
Живая музики ужасная! Краще взяти колонку.
В самому ресторані дуже холодно. Персонал не справляється.
Не рекомендую!
В самому ресторані дуже холодно. Персонал не справляється.
Не рекомендую!






