Реклама Чернігова:
назад
Реклама Чернігова

Прокуратура Чернігівської області (Прокуратура України)

Меню компанії:
показати
Фото компанії:
Контакти:
+38(0462... показати телефон (відділ матеріально-технічного забезпечення / факс)
+38(0462... показати телефон (Прес-служба)
+38(0462... показати телефон (Чергова частина)
+38(0462... показати телефон (Підрозділ з питань розгляду листів та прийому)
+38(0462... показати телефон (Прийняття інформаційних запитів відповідно до Закону України)
Часи роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
X X
без перерви
Прокурор Чернігівської області:
Вітрила Андрій Миколайович
Статистика:
Перегляд інформації про компанію:
Останні 30 днів – 1 людей.
Минулого місяця - 2 людей.
За останні 6 місяців –10 людей.
Про компанію:
Становлення прокуратури України як правового інституту бере свій початок ще з давнини.

У 1578 році на сеймі Речі Посполитої було утворено Луцький трибунал – вищий суд України, дія якого поширювалася на Київське, Волинське та Брацлавське воєводства, офіційною ж мовою визнавалася українська. Вже наступного, 1579 року, у Батурині утворено Український трибунал, який складався із семи департаментів. Депутати трибуналу щорічно обирали прокурора (інстигатора), який наглядав за чинністю подання позовів до трибунальського суду.

Посада прокурора збереглася в Україні та XVII ст. В Українському трибуналі разом із гетьманом, генеральним писарем, генеральним возником, генеральними суддями та іншими вищими чинами засідав і прокурор.

У 1722 році Петро І заснував державний орган для здійснення нагляду за дотриманням законної діяльності центральних та місцевих органів державної влади. Царськаімператорська прокуратура, куди і входили органи прокуратури України, проіснувала до жовтня 1917 року.

Після жовтневих подій 1917 року розпочався новий етап державотворення та національного самовизначення народу України, етап досягнення суверенності. В УНР велася активна робота щодо створення нової системи правоохоронних органів, у тому числі - судів та органів прокурорського нагляду. Так, у грудні 1917 року засновано Прокураторію, а вже наступного місяця Центральна Рада ухвалила Закон "Про уряджання прокурорського нагляду в Україні".

За часів правління гетьмана Скоропадського П. П. (квітень-декабрь 1918 року) ухвалюється Закон "Про утворення державного Сенату".

При створенні в грудні 1918 року Директорії УНР набуває чинності Закон "Про урядування прокурорського догляду в Україні"; і поновлюється діяльність Генерального Суду під назвою “НайвищийСуд Української Народної Республіки”.

За радянських часів Державну прокуратуру в Україні було засновано в системі Наркомюсту 28 червня 1922 року затвердженим ВУЦВК Положенням про прокурорський нагляд.

Законодавство про прокуратуру постійно розвивалося. У 1923 році передбачалося запровадження Прокуратури до складу Верховного Суду СРСР. А пізніше, у 1933 році, утворюється Прокуратура Союзу РСР як централізована система з правом загального керівництва діяльністю прокуратур союзних республік, а разом із тим затверджується Положення про Прокуратуру Союзу РСР.

Слід зазначити, що на Нюрнберзькому процесі головним обвинувачем від Радянського Союзу був прокурор Української РСР Р. Руденко.

З моменту проголошення України суверенною та незалежною державою розпочався новий етап розвитку прокуратури. Після прийняття та введення в дію з 1 грудня 1991 року Законом України "Пропрокуратуру” та інших нормативних актів створено правову базу організації та діяльності органів прокуратури незалежної України.

Враховуючи роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у розбудову України як правової держави, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівника прокуратури - 1 грудня.
Небагато реклами Чернігова:
Супутниковий режим карти Нормальний режим карти Увімкнути/вимкнути значки панорам Увімкнути/вимкнути значки будинків
зменшити карту збільшити карту
Увеличить масштаб Уменьшить масштаб Повернутися до вихідної точки
Відгуки про компанію:
Надія | 01.02.2018 16:03:07 | ip: 37.115.251.15
В Чернігівській обл Носівського р-н с.Роздольному проживає одинока, хвора пеніонерка Єрмова Любов Григорівна. Вона живе в жахливих умовах без опалення та їжі, адже сусід Петренко Петро Митрофанович відібрав в неї банківську карту та отримує за неї кошти її взагалі не кормить, в хаті холодно і страшна антисанітарія. Старості села Борисові Людмилі Григорівні немає ніякого діла до хворих і одиноких людей,адже вона зайнята більш нагальними справами, продавати місцеви будинки "чорним рієлторам" які з великих міст привозять в села наркоманів і інших антисуспільних поселенців, місцеви мешканці вже на вулицю вечорами не вижодять, та бояться за свої дітей.Прошу Вашої допоги розглянути мою скаргу, та допогти нашій громаді розібратися в даній ситуації
петр | 27.03.2014 06:48:44 | ip: 46.211.37.7
звони хмелик
петр | 27.03.2014 06:45:45 | ip: 46.211.37.7
володя привет пишет хмелик кто тебя поставил у тебя совесть есть надя тебя любит в прилуках тебя ждут а садит невинных людей ты умеешь помнишь как ты меня с квартиры выгнал
Написати відгук
На вказаний e-mail буде відправлено посилання, перейдіть по ньому, щоб підтвердити email і опублікувати коментар.
Опублікувати
Зверніть увагу!
1. Якщо Ви хочете написати негативний відгук – будь ласка, будьте конкретними, обґрунтуйте, аргументуйте свою думку. Інакше коментар буде розцінено як спробу недобросовісної конкуренції і буде видалено Адміністратором.
2. Якщо сторінкою керує представник компанії, він самостійно вибирає відповідати чи видаляти коментарі.
Сподіваємося на Ваше розуміння!
Компанія представлена в каталозі підприємств: