Ревматолог (приватний кабінет)
Меню компанії:
Новина за 11-07-2018 | 6 років тому!
Реформа медицини і Ваші проблеми!
Якщо у Вас болять суглоби і Ви йдете на прийом до сімейного лікаря, що Вам потрібно знати? На це питання Вам допоможе відповісти завідувачий кафедри внутрішньої медицини No 3 Національного медичного університету
ім. А.А. Богомольця (м.Київ), доктор медичних наук, професор Олег Борисович Яременко.
У протоколі з діагностики та лікування РА (2014 року) вказується, що при наявності суглобового синдрому, який з високою ймовірністю є дебютом РА (РА - це прогресуючий поліартрит, який без належного лікування швидко викликає інвалідизацію у пацієнта), сімейний лікар повинен протягом 2 тижнів з мінімальними лабораторними обстеженнями направити пацієнта до ревматолога.
У повноваження сімейного лікаря не входить встановлення рідкісних діагнозів, назначення або корекція базисної терапії. Завдання сімейного лікаря - контроль процесу тривалого лікування та перебігу захворювання. У разі погіршення стану пацієнта слід знову направити його на консультацію до ревматолога.
Для сімейних лікарів і терапевтів основна складність полягає в тому, що багато ревматичні захворювання - системний червоний вовчак, хвороба Шегрена, системні васкуліти і інші мають поліморфний характер, можуть дебютувати неспецифічними симптомами неблагополуччя з боку практично будь-якого органу. Це ускладнює визначення нозології, особливо якщо дебют захворювання протікає нетипово. Вся надія в таких випадках - на загальний рівень підготовки лікаря.
Подивіться ось цей маленький фільм https://www.youtube.com/watch?v=AUlFNDvbF4E , і нехай Вас не лякає англомовний диктор, зверніть увагу на картинку з двома чоловічками, на яких схематично, але чітко вказані відмінності остеоартрозу і ревматоїдного артіріта.
Будьте здорові.
Ревматолог є таким фахівцем, Який займається діагностуванням, лікуванням захворювань суглобів та сполучної тканини.
Звертайтеся за консультацією до ревматолога за ціми номерами 063 64 87 0 87
096 86 3 86 06
http://health-ua.com/multimedia/3/5/8/3/3/1521636029.пдф
Ревматологія в Україні: чи є привід для оптимізму?