Останні коментарі
вул. Старобіловська, 6
Дата: 24.06.2026 08:21 Автор: Сергій
Спеціалізований комбінат ритуальних послуг це монополіст який пропонує послуги у три рази дорожче ніж у інших фірм які займаються ритуальними послугами. Послуга катафалка 3900-4500 до Яцево у інших 1300гр , так само і на інші види послуг. Катафалк тільки їхній у других замовити не можна.
Працюють під прикриттям міської адміністрації, це їхня кормушка , звідки такі розцінки? Скаржиться нікуди.
|
вул. Любецька, 80
Дата: 23.06.2026 17:41 Автор: Нина
Не рекомендую эту клинику. Специалисты не компитеннтныи и грубое отношение не только к клиенту и к его животному, диагноз поставлен был не правильно. Котик по обращению был не в критическом состоянии ,но на следующий день ему стало хуже и после обращения во второй раз .на следующий день ему повторно дали пять уколов и уже вечером котика не стало.
|
Тканини Текстиль-контакт (Магазин-склад тканин)
Дата: 21.06.2026 00:49 Автор: wahis21728@****
Замовляв тут тканину для пошиття жилетів для працівників нашої компанії. Для мене було важливо, щоб матеріал мав акуратний вигляд і витримував щоденне використання. Після отримання замовлення уважно перевірив тканину і був приємно здивований якістю. Колір рівномірний, щільність хороша, краї не обсипаються надмірно під час роботи. Пошив пройшов без зайвих труднощів, а готові вироби виглядають професійно. Колеги також відзначили, що тканина виглядає дорожчою, ніж вони очікували. Покупкою повністю задоволений.
|
Alex service (автозапчастини)
Дата: 19.06.2026 16:09 Автор: marinamakar2019@****
Доброго дня.робили ремонт машин робота зроблена не якісно,з списку поломок машини в рахунок включили все і гроші взяли за все ,але по факту нічого толком не доробили рейка почала стукати через 4 неділі ,сигнал не зробили але пт телефону сказали що все зроблять,підігрів заднього скла також не працює.
Найгірше сто з тих на яких ми були, нікому не радимо.
Гроші беруть з радістю а роблять аби як не думаю що до вас будуть ходити клієнти якщо ви так будете їх найобувать
|
Кабріолет (кафе)
Дата: 19.06.2026 10:02 Автор: elenaglyzd@****
30 травня святкували день народження в будиночку , на наше запитання на яку годину можемо запросити друзів, адміністратор відповіла « та хоч на 12:00» ми прийшли на 14:00 сіли за стіл 15:00.Овочеву нарізку принесли через 40 хвилин, мʼясну( ковбаса,, буженіна, сир)через одну годину, потім я нагадала що немає огірків які я принесла, потім я в 16:00 нагадала офіціантом що нема печериць , які ми принесли, немає оливок і маслин. Дуже смішно коли це все холодні закуски, і повинні стояти на столі одразу о 17:00 нагадала що нема вина яке ми замовили! Тор був наш, зроблений на замовлення і розрахований на 13 гостей, вони покромсали кусками і принесли пів торта. Дуже дивно що офіціанти запитували мого чоловіка коли і як нести торт , а не жінку???? На кухню я сама ходила і забрала торт, Адміністратора не було, обслуговувала Ірина і хлопець на моє запитання, чому з такою затримкою, вона відповіла що дуже багато людей і вони не встигають! Кухня готує смачно! Обслуговування не задоволена !
|
Міська лікарня №2 (Лікарня)
Дата: 18.06.2026 08:55 Автор: bitcointaras309@****
Дякую медсестрам травматологічного відділення! Ви настільки професійно робите уколи, що пацієнти не встигають навіть придумати причину втекти)) Завдяки вашій турботі, доброму слову та неймовірному терпінню процес одужання проходить значно легше. Ви не просто виконуєте свою роботу - ви щодня повертаєте людям віру в те, що навіть після найчастішого перелому життя обов'язково налагодиться. Велике дякую за вашу працю, тепло та людяність! ?
|
СТОЛИЧНА Ювелірна фабрика (ювелірні вироби)
Дата: 17.06.2026 15:36 Автор: mystella719@****
Заказывала кольцо с бриллиантами через сайт, чтобы забрать на Среднефонтанской в Одессе. В заказе было три кольца с бриллиантами. Я померяла одно из них, продавец Лина Ильчук померяла вслед за мной это же кольцо в моем присутствии! Из-за этого я не купила ничего, пришлось возвращаться через несколько часов чтобы купить колтцо у другой продавщицы которая ничего не меряла! Эта Лина Ильчук неадекватная, неуважение к клиенту было от неё уже не в первый раз, ужасная продавщица. Кто она такая, чтобы мои заказы мерять ещё и после меня?? Я звонила на горячую линию, писала в чат, но руководство магазина так со мной и не связалось, ничего не сказали, не предложили никакого выхода из этой аховой выходящей из ряда вон ситуации! Недавно там проходила и видела как эта Лина там цветёт и пахнет за тем прилавком, беседа которую с ней якобы провели явно отложила "расстройство" или вину перед клиентом на её самодовольне обличчя. Ужас просто, что хотят то и делают и никакой управы на них нет! Уже подумываю не покупать там больше. Такого хамства конечно не ожидала.
|
 |
 |
|
|