запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Якими бувають насадки на унітаз та особливості їх вибору

Люди будь-якого віку можуть мати проблеми із відвідуванням туалету. Причин цьому є декілька. Серед них — вроджені захворювання опорно-рухової системи, вік, травма, складна операція в області тазу, на спині. Вони є причиною того, що хворий не здатний з легкістю присісти на диван, стілець, унітаз тощо.

Якщо поруч проживають такі люди, важливо для них створити особливі умови, що дозволять без проблем справляти природні потреби. Пропонуємо дізнатися, які саме пристосування здатні спростити виконання простих речей, і на які особливості конструкцій потрібно звернути увагу під час покупки.
 

Насадка на унітаз — що це і навіщо потрібна


Конструкція є санітарним оснащенням, яке збільшує висоту сантехнічного елементу. Завдяки йому спрощується присідання на унітаз людей, які мають проблеми з ногами, спиною.

Перш ніж купити насадку на унітаз для інвалідів в Baldinelli.ua, потрібно правильно вибрати модель, враховуючи проблеми зі здоров’ям майбутнього користувача, рівень розташування кераміки. Це важливо, адже від кута згинання колін залежить навантаження на кінцівки. Особливо важливо це, якщо у пацієнта травмовані суглоби кульшової ділянки, колін, він пережив протезування.


Види сидінь для унітазу після операції


З урахуванням відповідних характеристик вироби поділяються на групи.


Особливості конструкцій


Відповідно до показника, вони бувають:

  • Стандартними. Дозволяють збільшити висоту туалету, завдяки чому його використання літньою людиною або інвалідом потребуватиме менших зусиль.
  • З кришкою. Такі сидіння для унітазу для інвалідів більш зручні в експлуатації. Кришку можна використовувати частково як спинку. Закрита конструкція виглядає більш естетично.
  • З ручними опорами. Завдяки елементам присідання й підйом також спрощуються. Переважно вони бувають алюмінієвими. До плюсів належать легка вага, міцність. Найбільш комфортними в експлуатації є опори, снащені м’якими валиками.


Тип кріплення


Пристосування поділяються на фіксовані й накладні. Перші оснащені одним або двома регульованими затискачами. Вони потрібні для надійної фіксації накладки. Використання додаткових інструментів для кріплення не передбачене.

Фіксовані пристосування поєднуються з більшістю моделей керамічних пристосувань. Але так як у продажу присутні й підставки на унітаз для інвалідів для нестандартних сидінь, краще перед покупкою виміряти обідок.

Накладні вироби мають гумову основу, яка не потребує кріплення. Такі пристосування достатньо покласти зверху на унітаз. Вони легко ставляться й знімаються, що зручно за потреби провести дезінфекцію.


Матеріал виготовлення


Пристосування виготовляються з таких матеріалів:

  • ПВХ. Приємні на дотик, м’які вироби. Тепліші за інші види, їх можна використовувати в неопалюваних санвузлах.
  • Поліпропілен. Завдяки здатності витримувати значні навантаження, накладки на унітаз для інвалідів можна використовувати людям із надмірною вагою.
  • Пластик. Вироби тверді. Зате матеріал не вбирає запахи, його легко очищати і дезінфікувати.


Якою має бути висота конструкції


Вибрати форму — тільки половина справи. Не менш важливо знати розміри виробу. Адже в продажу є варіанти, висота яких становить 10-15 см.

Цей показник враховувати потрібно обов’язково. Адже користувачі мають різний зріст, а унітази відрізняються висотою. Щоб дізнатися параметри, можна скористатися простим методом. Пацієнт сідає на кришку унітазу. Помічник підставляє під нього різної висоти підкладки, виготовлені з підручних матеріалів. Можна взяти книжки. Після вибору найзручнішої висоти, слід зробити заміри.