запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Що важливо знати перед покупкою кондиціонера

Кондиціонери – кліматична техніка, яка дуже популярна у наші дні. Завдяки кондиціонерам можна нагріти або охолодити повітря до комфортної температури. На сайті https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/kondicyonery_cooper-and-hunter.html надається широкий вибір побутових чи промислових кондиціонерів. Хоч би що розгубитися серед великої різноманітності кондиціонерів, ми розповімо вам про основні нюанси, які варто враховувати при виборі кондиціонера.
 


Типи кондиціонерів

 


За призначенням кліматичну техніку поділяють на:

  • Побутову. Мають привабливий вигляд, не видають багато шуму під час роботи, багатофункціональні, застосовуються в приміщеннях площею від 10 до 100 м².
  • Напівпромислову. Призначені для обслуговування території 50-300 м ².
  • Промислове. Встановлюються у спортивних чи торгових залах, великих квартирах. Радіус роботи – від 300 м ².


Техніка, яка призначена для використання у побуті, має безліч особливостей, розглянемо їх ближче.
 


Режими


Спочатку кондиціонери були придумані тільки для того,щоб охолоджувати повітря у приміщенні, але разом із розвитком технологій, удосконалювалися і кондиціонери. Розглянемо найпоширеніші режими роботи, які можна зустріти у кондиціонерах:

  1. Охолодження. Цей режим є актуальним при підвищених температурах у приміщеннях. Після того, як приміщення охолоне до необхідної температури, техніка переходить в автоматичне вимкнення або підтримує режим.
  2. Обігрів. Увімкнення кондиціонера відбувається за низьких температур. Режим обігріву працює за таким самим принципом, як і режим охолодження – після обігріву приміщення до потрібної температури апарат відключається або продовжує підтримувати температуру.
  3. Вентиляція Цей режим дозволяє провітрювати приміщення потоком свіжого повітря з вулиці.
  4. Автоматичний режим. Контроль кімнатної температури відбувається за допомогою кліматичної техніки. Включення обігріву приміщення починається при 20 °, охолодження - 25 °, вентиляція - 23 °.
  5. Нічний режим. При виборі цієї функції робота вентилятора, який знаходиться у внутрішньому блоці, переходить у беззвучний режим на кілька годин. Після закінчення часу кліматична техніка відключається.
  6. Турборежим. Допомагає максимально швидко досягти необхідної температури у приміщенні.