запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Вибір електричного чайника: найпопулярніші помилки

Електричний чайник — техніка, до вибору якої варто підходити серйозно. Від нього залежить, наскільки швидко закипить вода, чи зміняться її аромат та смак. Українці купують різні пристрої за матеріалами та характеристиками. Розглянемо найпоширеніші помилки при виборі.

 

 

Ціна не має значення: про пластикові моделі

 

Пластик — один із найпопулярніших матеріалів для виготовлення чайників. Він легкий, з невеликою собівартістю, дозволяє створювати моделі з різним оформленням. Українці обирають пластикові моделі через низьку ціну.

 

Однак, треба враховувати, що занадто дешеві пристрої можуть бути неякісними. Наприклад, якщо електричний чайник виготовлений з токсичного пластику, матеріал може впливати на стан води. Розповсюджені недоліки таких приладів:

  • неприємний запах;
  • зміна смаку води;
  • протікання корпуса;
  • замикання контактів.

 

Через це користувач може отримати чай або каву з ароматом пластику. Щоб уникнути швидкої поломки або інших неприємностей, радимо не купувати техніку за дуже низьким прайсом. Краще подивитись моделі із середнього цінового сегмента.

 

Метал та скло: які помилки можна попередити

 

Металеві конструкції вважаються найміцнішими та довговічними. Основна «хвороба» таких електричних чайників — пластикова вставка для індикації рівня води. Через деякий час активного користування місця стику можуть протікати. Проблема розповсюджена у дешевих китайських моделях.

 

Скляні чайники екологічні, але вони занадто тендітні. Якщо з вами мешкають маленькі діти, краще не купувати такий пристрій. По-перше, вони можуть ненароком задіти прилад та розбити його, а по-друге — великий ризик отримати опіки. Скляні та металеві чайники дуже розігріваються, їх не можна торкатися.

 

Нехтування функціями: що потрібно врахувати

 

Технологічні моделі вартують дорожче, але вони безпечніші при експлуатації. Багато користувачів недооцінюють такі функції:

  • Подвійні стінки. Особлива конструкція попереджає появу опіків. Подвійні стінки не сильно нагріваються зовні, тому якщо доторкнутись до поверхні, користувач відчує приємне тепло.
  • Автоматичні системи безпеки. Вимкнення після закипання та при пустому резервуарі — функції, які запобігають поломкам техніки. 
  • Замок від дітей. У малюків підвищена цікавість до електроніки. Якщо техніка зі спеціальним замком, вони її випадково не ввімкнуть.

 

Окрім цього, велика кількість покупців не перевіряє чайник у магазині або роблять це не правильно. Якщо ви придбали електроніку, прийшли додому, а вона не працює — продавець може не повернути кошти. 

 

Розповсюджена ситуація — коли індикатор роботи світиться, але ТЕН не гріється. Щоб уникнути таких неприємностей, попросіть продавця налити склянку води у чайник та увімкнути його. Якщо бачите, що рідина не нагрівається, оберіть інший прилад. Купуючи електроніку, обов'язково огляньте її на предмет тріщин чи інших пошкоджень корпуса. Враховуйте вищеперераховані поради, щоб легко обрати якісний чайник!