Змішувачі, це не тільки сантехнічний гаджет, він несе відповідальність за безпечне користування водопроводом, створюючи нам комфортні умови. Також змішувачі є чудовим доповненням інтер'єру нашої ванної або кухні. Щороку провідні виробники пропонують нашій увазі нові вдосконалені водопровідні пристрої, які включають змішувачі для умивальника, ванної, біде, душових кімнат і кухні. У даному лінійному ряді моделей добре видно дизайнерські ідеї у поєднанні з конструкцією девайсу. Вибираючи ту чи іншу модель ви орієнтуйтесь на дизайн та свої фінансові доходи. Адже не тільки на кухні, а й у ванній кімнаті потрібно створювати собі естетичну красу.
Види змішувачів
На думку багатьох людей, у ванну кімнату потрібно встановлювати один змішувач з довгим "гусяком" , що буде одночасно для двох сантехнічних приладів. А тим часом світові бренди більше схиляються до роздільного водопостачання та надають нам змішувачі для:
- Умивальник, що встановлюється в стільниці або стіні. Зазвичай вони нерухомі та мають "носик" від 10 до 20 см. Крім цього є моделі, у яких вилив висувається, що спрощує прибирання раковини, і наявність гігієнічного душу, який дозволяє нам застосувати унітаз як біде з метою гігієни
- Ванни. Його можна встановити на підлогу, стіну чи борт. У більшості зарубіжних моделей представлені пристрої лише для душу, без виливу. Але є й комбіновані із виливом. У дорожчих моделях є табульована кнопка перемикання з виливу на душ.
- Сучасного душа. Ця система поєднує в собі ручний душ з гнучким шлангом і лійку на штанзі, які фіксуються на передбаченому кронштейні.
- Мийок які встановлені біля вікна більше підійде змішувач у якого складається вилив. Коли ним не користуються, він перебуває в горизонтальному положенні, щоб не перешкоджав відкриттю вікна.
Ознайомившись з основними видами змішувачів, ви зможете самостійно вибрати той, який підійде саме для вашої ванної кімнати або кухні з дизайну.