запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Міні ПК: потужна альтернатива важким системникам

Коли необхідно вирушити в поїздку, а в дорозі потрібно вирішити робочі завдання, більшість бере із собою ноутбук. Але сучасні технології не стоять на місці і на сьогодні є зручніший варіант, що ідеально підходить не тільки для роботи поза домом, але і для навчання або офісу — міні персональний комп'ютер. 

 

>

 


 

Що являє собою міні ПК і які у нього корисні “фішки” порівняно зі стаціонарним ПК чи ноутбуком? Для кого підійде цей аксесуар? Про це й йтиметься.

 

Детально про міні персональні комп'ютери: що всередині

 

З головних особливостей, які має міні персональний комп'ютер — портативність, зручність використання у будь-якому місці. На відміну від стаціонарного ПК, цей пристрій має мобільність, що робить його незамінним у відрядженнях та будь-яких інших поїздках. 

Міні ПК є зменшеною версією звичайного настільного комп'ютерного пристрою, але це не свідчить про його низьку продуктивність. Потужність ПК залежить від обраної моделі, але зазвичай вони не сильно відрізняються за потужністю від ноутбуків або персональних комп'ютерів. Легкі у використанні міні комп'ютери чудово вирішують усі завдання, тому підходять як для офісних працівників, так і для студентів та бізнесменів. Як правило, подібні аксесуари обладнані інтегрованими в материнські плати процесорами, модулями пам'яті SODIMM. Також пристрій має 2,5-дюймові накопичувачі із форматом M.2.

 

Всі “За” та “Проти”

 

Можливо, у вас відразу виникли питання, серед яких: «Навіщо мені потрібний міні ПК?» Все просто: міні персональний комп'ютер має багато переваг. До них належать:

  • Економія місця на робочому столі, що дозволяє вам експлуатувати робочу поверхню в повній мірі;
  • Мобільність пристрою, що дозволяє вам його акуратно переносити навіть у жіночій сумці – у невеликому відділенні;
  • Цінова категорія – вони не коштують дорого, і при цьому економлять електроенергію;
  • Повне підключення до всіх видів аксесуарів та гаджетів – цей вид комп'ютера має всі види портів;
  • Наявність з'єднання Wi-Fi та Bluetooth;
  • Можна використовувати пристрій як медіа-центр або домашній файловий сервер;
  • У міні персонального комп'ютера передбачено захист від попадання пилу та бруду всередину корпусу за рахунок закритого дизайну.

 

Звичайно, будь-який пристрій має свої недоліки. Міні ПК у цьому питанні не виняток. До основних належать:

  • Комп'ютер не для геймерів, тому що він не підтримує «важкі» відеоігри;
  • Немає активного охолодження пристрою;
  • Обмеження для оновлень.

 

Якщо необхідно постійно працювати в різних локаціях або створити невеликий медіа-центр у себе вдома, міні ПК — відмінне рішення та гідна заміна великоваговим системникам та менш портативним ноутбукам.