Предстатева заліза — важливий орган сечостатевої системи, адже відповідає за виділення секрету, в якому мешкають сперматозоїди. Деякі бактерії викликають її запалення, що призводить до простатиту. Це захворювання небезпечне серйозними ускладненнями, серед яких безпліддя та рак простати.
Основні симптоми
Простатит найчастіше виникає у чоловіків у хронічній формі. Вона немає яскраво виражених симптомів, тому виявити наявність захворювання самостійно досить складно. Сигналами можуть бути загальне нездужання та зниження ерекції. Небезпека такого простатиту в тому, що він зненацька може призвести до різкого загострення. У разі погіршення стану варто приймати капсули від простатиту . В іншому випадку існує ризик розвитку гнійних вогнищ, запалення сечового міхура, утворення злоякісних пухлин. Набагато рідше зустрічається гостра форма простатиту. Її симптоми неможливо ігнорувати довгий час, адже вони спричиняють сильний дискомфорт. До них належать:
болі в пахвинній ділянці;
утруднене сечовипускання;
часті позиви до туалету.
На тлі фізичного нездужання чоловік відчуває сильне почуття тривоги. Згодом воно може перерости в депресію, для боротьби з якою прописують антидепресанти.
Лікування захворювання
Сучасні методи лікування різноманітні та підбираються залежно від форми та стадії простатиту. Лікарська терапія є дуже ефективною. Призначають такі медикаменти:
антибіотики («Цифран», «Таванік»);
альфа-адреноблокатори («Фінасієрід»);
засоби рослинного та мінерального походження («Еростамін» — дізнатися про нього більше можна тут https://erostamin. com.ua/ua).
У крайніх випадках призначають хірургічні маніпуляції. Це може бути трансуретральна резекція або простатектомія. Альтернативою є безопераційні методи. Найбільш популярний їх — трансуретральна мікрохвильова термотерапія Зменшення запалення досягається шляхом на простату високими температурами. Ультразвук є дієвим методом. Його перевага у безболісності та зручності.
Профілактика захворювання
Основний профілактичний захід полягає у коригуванні способу життя. Фахівці рекомендують:
дотримуватися особистої гігієни;
вести регулярне статеве життя з одним партнером;
є здорова їжа;
займатися спортом;
відмовитися від шкідливих звичок.