запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

На що звертати увагу при виборі фірмових робочих костюмів

На великих підприємствах зовнішній вигляд співробітників - це візитна картка організації. По-перше, фірмові робочі костюми відразу додають вам статусу, а по-друге, співробітникам так набагато зручніше виконувати свої прямі обов'язки . Спецодяг більше не шиють із найдешевших матеріалів, часом він навіть якісніший, ніж наші повсякденні речі. Брендований одяг (бажано, з нанесенням логотипу) також може бути додатковою рекламною компанією, що забезпечує комерційний успіх. Ми підготували пару порад про те, яким має бути спецодяг і на що звернути увагу при його виборі.


Види робочого одягу

  • Спецодяг. Виходячи з назви ясно, що вона має виконувати захисну функцію. Наприклад, зварювальники одягають гумові високі рукавички, а медики — халати та маски.
  • Корпоративна уніформа. Це одяг касирів, продавців, банківських співробітників тощо. Захисна функція тут не є важливою.


Вибирати робочий одяг рекомендуємо, відштовхуючись від умов праці. Наприклад, дорожні робітники повинні бути в теплих костюмах, що не промокаються, оскільки працюють вони на вулиці. Обов'язково повинні бути жилети зі світловідбивними вставками, щоб у темряві їх було добре видно. Будівельникам набагато важливіше зносостійкість одягу, а охоронцям - непродувність тканини. Виходячи з умов праці, можна підібрати уніформу, яка максимально точно відповідає потребам колективу співробітників.


Загальні рекомендації при виборі спецодягу

  • Склад тканини. Не бійтеся синтетики у складі, оскільки вона відповідає за еластичність та довговічність матеріалів. При цьому одяг не повинен на 100% складатися із синтетичних волокон, бавовна тут теж має бути присутньою.
  • Конструктивні особливості. Ми маємо на увазі ущільнений крій коліна або ліктя, наявність зручних кишень і таке інше.
  • Міцність швів. Оскільки ми говоримо про робочу уніформу, зносостійкість стоїть мало не на першому місці.
  • Якість фурнітури. Якщо ви не хочете міняти робочим уніформу щороку, то якість фурнітури має бути гарною.
  • Дотримання вказівок щодо температурного режиму експлуатації. Тут все просто: не можна носити зимову форму влітку і навпаки.
  • Захистні властивості. Це більше стосується спецодягу.


Сподіваємося, наші поради допоможуть вам зорієнтуватися при виборі уніформи, яка буде подобається співробітникам і буде зручною у використанні.