Дизайн та корпус
Що стосується дизайну, тут все залишилося по-старому. Але ми не можемо сказати, що це погано. Дизайн техніки Apple завжди відомий і надає статусу своєму власнику. Єдина відмінність — розташування датчиків iPhone 13 діагональне замість вертикального. Також хочемо відзначити, що новий айфон трохи товщий і більше важить. На перший погляд це не відчутно, але при порівнянні двох телефонів впадає у вічі. Екран захищений таким же склом Ceramic Shield того ж покоління.
Доступні кольори iPhone 13:
- білий;
- чорний;
- червоний;
- світло-синій;
- рожевий.
Відмінності в дисплеї
Тут нічого глобального, обидва айфони мають 6,1-дюймові OLED-екрани з дозволом 2532 на 1170 пікселів. Але якщо покласти два телефони поруч, iPhone 13 буде яскравішим і його краще видно на сонці. Стандартні налаштування яскравості iPhone 13 покращилися і досягли значення 800 нит. Пікова — ті ж 1200 нит.
Що щодо чіпсету, ОЗУ та пам'яті?
A15 Bionic крутіше A14 Bionic, це факт. Чіпсет у новому айфоні наступного покоління і за всіма тестами він куди продуктивніший. Особливо це оцінять блогери та любителі монтувати відео на телефоні. ОЗУ без змін і тут, і там 4 Гб. Але цього більш ніж достатньо для середнього користувача. Чи планують Apple надалі збільшувати обсяг ОЗП? Невідомо. З нетерпінням чекаємо на нові релізи. Флеш-пам'яті більше, 128, 256 чи 512 ГБ у новинки.