запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

5 найкращих університетів Європи

Плануєте здобути вищу освіту в Європі з високою якістю програм та престижем свого диплома? Подивіться, які університети вважаються найкращими на континенті. Ми рекомендуємо почати з найавторитетніших міжнародних рейтингів, які оновлюють щороку. Або ж прочитайте цю статтю. Ми розповімо про п'ять кращих вузів Європи.



Підвищіть свої шанси на вступ


Перед тим, як перейти безпосередньо до списку, варто відповісти на запитання: як підвищити свої шанси на вступ? Якщо ви націлені на один із найкращих вузів, переконайтеся, що у вас достатньо фінансів та академічних досягнень для вступу. Це виші не лише для заможних, а й для найобдарованіших молодих людей. Тому, якщо у вас виникають сумніви, варто краще підготуватися до навчання.


Під час підготовки пакета документів для надходження, приділіть особливу увагу мотиваційному листу. Мотивація – це ваша презентація перед приймальною комісією, від якої залежить ваші шанси на успіх. Тому найкраще довірити її професіоналам. Знайти їх нескладно. Наприклад, сервіс GrabMyEssay зібрав найкращих авторів з різних галузей знань. Ви можете звернутися до них для написання мотивації або допомоги з академічними текстами під час подальшого навчання.


П'ятірка найкращих вишів Європи


Не секрет, що лідируючі університети Європи та світу знаходяться у Великій Британії. Але нещодавній вихід Британії із Євросоюзу значно ускладнює надходження. Тому нашу п'ятірку ми вирішили присвятити найкращим університетам континентальної Європи.


Одним із найавторитетніших рейтингів вищої освіти у світі вважається The Times Higher Education World University Rankings. У 2021 році до нього увійшли понад 1500 вищих навчальних закладів із 93 країн. Експерти оцінювали їх за 13 індикаторами у чотирьох сферах: навчання, дослідження, обмін знаннями та міжнародна репутація. Ми вибрали деякі з них для нашої збірки.

  1. Вища технічна школа Цюріха, Швейцарія (ETH Zurich)


Заснований у 1855 році як Федеральна політехнічна школа, сьогодні цей ВНЗ вважається одним із найкращих світових центрів науки та технологій. З його стін вийшли понад 20 лауреатів Нобелівської премії, включаючи Альберта Ейнштейна. Сьогодні тут навчаються майже 20 тисяч студентів, 40% яких – іноземці.

  1. Мюнхенський університет імені Людвіга та Максиміліана, Німеччина (LMU Munich)


LMU визнано одним із провідних академічних та дослідницьких університетів Європи. Він був заснований у 1472 році. Сьогодні університет спеціалізується на широкому полі знань як на гуманітарних, культурних дослідженнях, так і на праві, економіці, соціальних науках, медицині та природничих науках. Це Альма-матер для 34 тисяч студентів.

  1. Каролінський інститут, Швеція


Каролінський інститут у Стокгольмі належить до авторитетних медичних університетів світу. Тут навчаються близько 7,5 тисяч студентів. Клінічна база навчального закладу – Каролінський університетський госпіталь. Він розрахований на 1340 пацієнтів, а тут працює 15 тисяч співробітників. Кілька років тому госпіталь переїхав до нового надсучасного комплексу на 40 корпусів.

  1. Мюнхенський технічний університет, Німеччина


Цей університет спеціалізується на природничих науках. Він був заснований у 1868 році. Мюнхенський технічний університет - Альма-матер багатьох учених, у тому числі Карла фон Лінде, який винайшов холодильник, та Рудольфа Дизеля - творця дизельного двигуна. Сьогодні тут навчаються понад 32 тисячі студентів. Університету належать понад 400 корпусів у трьох великих студентських містечках Баварії, а його співробітники та студенти створили понад 800 стартапів.

  1. Гейдельберзький університет, Німеччина


Гейдельберзький університет, заснований у 1386 році, вважається найстарішим університетом Німеччини. Його девіз «Semper apertus» — «завжди відкритий», тут цінують відкритість та терпимість по відношенню до людей та ідей. Тож не дивно, що 11 професорів стали Нобелівськими лауреатами. Сьогодні в Гейдельберзькому університеті навчаються 20 тисяч студентів.


Пам'ятайте про альтернативи

Насамкінець зауважимо, що сьогодні багато іноземних студентів навчаються в Європі по студентським програмам або за рахунок грантів. Таких освітніх проектів справді багато, тому рекомендуємо розпочати з їхніх пошуків. Конкуренція досить висока та пройти відбір може бути складно. Але це добрий шанс стати студентом і при цьому заощадити на навчанні. Така можливість варта спробувати.

Вірте в себе і завжди прагнете нових досягнень!