При організації повітрообміну в будь-якому приміщенні передбачається не тільки прокладання вентиляційних каналів, а й установка спеціальних елементів. Вони допомагають розсіювати повітряні потоки та надійно захищають від потрапляння забруднень, комах чи інших предметів у кімнату. Цими елементами є сітки для вентиляції, які виготовляються різних модифікацій та габаритних розмірів.
На сучасному ринку можна знайти велику кількість різноманітних вентиляційних ґрат з різного матеріалу. Для того, щоб зробити правильний вибір такого важливого елемента, варто розглянути його можливі конфігурації, а також місця встановлення і де найкраще робити покупку. Грамотний вибір допоможе придбати обладнання, яке служитиме своєму господареві не один рік.
Види вентрешеток
Найпоширеніші вентиляційні решітки – це звичайні елементи без додаткових можливостей. Завдяки елементарній конфігурації та відсутності ламелей такий елемент є надійним, довговічним та стійким до дії зовнішнього середовища. На даний момент прийнято виділяти такі види решіток вентиляції:
регульовані грати виготовляються з жалюзі та дозволяють керувати повітряними потоками;
інерційні грати працюють за рахунок повітряних потоків при припиненні яких відключається подача повітря;
решітки, що мають зворотний клапан, дозволяють збільшувати або зменшувати кількість повітря, що надходить у приміщення;
лужні решітки допомагають рівномірно розподіляти повітря в приміщеннях з великими площами;
решітки декоративного типу виконують виключно естетичну роль.
Вибір конкретної моделі буде залежати від місця встановлення, а також матеріалу, що використовується для виготовлення вентиляційної решітки.
Матеріал вентиляційної решітки
В якості матеріалу для вентрешетки застосовуються такі елементи:
Пластик – вважається одним із популярних матеріалів для вентиляційних решіток, характеризується великим вибором забарвлень та стійкістю до впливу агресивних середовищ.
Дерево – натуральний та екологічно чистий матеріал, застосовується у приміщеннях з помірною вологістю. Вироби з дерева потребують додаткової обробки.
Алюміній – знайшов застосування для зовнішніх вентиляційних каналів, має захисне антикорозійне покриття та високу стійкість до ультрафіолету.
Гіпс або кераміка – виготовляються виключно на замовлення для створення унікального та розкішного інтер'єру.
Цінні метали – вироби є дорожчими, проте надають приміщенню солідність та елегантність.
Покупка решітки для витяжки
Купити грати на витяжку варто тільки у перевіреного та надійного постачальника, яким є інтернет-магазин hitachi.in.ua. ТОВ "ВЕНТ-СЕРВІС" з 2020 року офіційно став дистриб'ютором кліматичної техніки HITACHI в Україні. Компанія здійснює свою діяльність вже понад 12 років і стала за цей час лідером як на українському, так і на світовому ринку з виробництва та розповсюдження кліматичного обладнання, а також супутнього обладнання під ТМ AEROSTAR.
Каталог магазину досить широкий, що дозволяє вибрати техніку або будь-які інші елементи в залежності від особистісних уподобань. Тут Ви знайдете якісне обладнання за найкращою ціною. Спеціалісти компанії допоможуть Вам визначитися з вибором та оформлять замовлення, для цього необхідно зателефонувати: +38 044 390-62-56 або +38 067 504-68-66, а також можна звернутись безпосередньо через офіційний сайт. Доставка продукції виконується Новою Поштою до будь-якої точки України або можна забрати самостійно зі складу у Києві. Оплата здійснюється як готівкою, так і безготівковим розрахунком.
Де необхідно встановлювати вентрешетки?
Існують настінні, стельові, підлогові, дверні, фронтальні та цокольні моделі вентиляційних решіток. Вентрешетки призначені для встановлення на стіни та стелю характеризуються малою вагою та декоративним навантаженням. Зовнішні решітки для сітки мають підвищену міцність і повинні бути стійкими до атмосферних явищ. Вентрейшетка для підлоги встановлюється для здійснення повітрообміну в нижній частині приміщення. Головною відмінністю яких є підвищена міцність та гарна зносостійкість виробів.
Для того щоб забезпечити циркуляцію повітря між приміщеннями та обмежити проникнення протягів у приміщенні використовуються дверні вентрешетки. На дверному полотні може бути встановлений один або кілька виробів. Фронтальні ґрати встановлюються виключно на горищі чи мансардному поверсі. Характеризуються великою окантовкою та допомагають забезпечувати правильний повітрообмін вгорі приміщення. Монтаж цокольних ґрат виробляється в підвалах і забезпечує надійний захист від проникнення різних гризунів.