запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

ТОП-3 правила щодо догляду за дитячим візком

Гарна, правильно обрана дитячий прогулянковий візок не завдає клопоту молодим батькам. Проте дитячий візок, як і машина, потребує регулярного догляду та щомісячної профілактики, адже використовується вона щодня та в будь-яку погоду. Тому від того, наскільки ви уважні та ощадливі, залежить стан першого транспортного засобу малюка. У статті ми даємо поради, як витримати коляску чистою та безпечною для дитини надалі.


Догляд за колесами

Легкість їзди нової коляски викликає насолоду у батьків під час прогулянок, проте через кілька місяців нерідко виникають проблеми: заїдання, утруднена їзда, скрипи, постукування. Подібні труднощі виникають внаслідок засмічення коліс пилом, брудом, піском, тому колеса повинні отримувати відповідний догляд.

По поверненні з прогулянки, внутрішні елементи потрібно протирати вологою ганчіркою і ретельно просушувати. У сучасних колясках прогулянкових колеса легко відстібаються від рами, тому необхідно очищати їх з внутрішньої сторони.

Важливо не залишати коляску на сонці, адже може статися деформація корпусу коліс, а всі механічні елементи повинні регулярно змащуватися силіконом або олією.


Догляд за рамою

Не менш важливо дбати і про раму дитячої коляски — вона має очищатися після кожної прогулянки. Раму потрібно мити теплою водою та обов'язково сушити природним чином, на великій відстані від джерел тепла. Перед тим як складати візок, потрібно переконатися в тому, що він повністю сухий.

Крім того, популярною проблемою, з якою стикаються більшість батьків, є скрип рами та проблемне складання коляски — найчастіше ця проблема виникає внаслідок неправильної експлуатації транспортного засобу, переважно через перевантаження. Ймовірно всім знайома ситуація, коли в колясці, крім дитини, ще повний кошик речей, сумка для мами з памперсами, пляшечками, іграшками. Дуже важливо не перевантажувати візок, для цього виробники вказують на коробці допустиму вагу. Зайва вага чинитиме додатковий тиск на раму, внаслідок чого термін експлуатації коляски значно зменшиться.


Догляд за тканиною

Кожній мамі знайома ситуація з регулярним забрудненням текстилю, будь то сліди від їжі або відбитки взуття. Однак для дитячого візка — це природно, адже все оздоблення виготовляється з тканини та шкіри, яка потребує щотижневого чищення. Перш ніж зайнятися видаленням плям, всі тканини потрібно зняти і випрати при правильному пранні, який вказується в інструкції. Сушити потрібно при природному світлі, подалі від опалювальних приладів. Якість тканин залежить і від умов зберігання коляски: не зберігайте її на балконі, адже прямі сонячні промені сприяють вигоранню навіть якісного текстилю. Слід утриматися від зберігання коляски в холодному місці — це може стати причиною розвитку цвілі або грибка.

Будь-яка річ, незалежно від того машина це, одяг або дитячий візок, потребує дбайливого відношення. І виконуючи всі рекомендації щодо обслуговування, транспортний засіб малюка прослужить довгий час і не доставить батькам зайвих турбот.