Торгові меблі – невід'ємний атрибут будь-якого магазину та супермаркету. Залишається тільки розрахувати, які меблі необхідні і як їх розставити, щоб було зручно і покупцям, і персоналу. При цьому важливо враховувати низку нюансів. Перший – покупцям має демонструватись максимально можливу кількість товарів. Другий – всі меблі та обладнання повинні відповідати розмірам торгового залу. Таким чином, потрібно продумати, як максимально ефективно використати торгову площу. Для початку потрібно підібрати торгові стелажі та вітрини, а також подумати, як поставити прилавки. Якісні та надійні меблі для ресторанів та магазинів є в асортименті інтернет-магазину ТоргОбладнання. Окрім меблів магазин займається реалізацією торгового обладнання для магазинів, супу.рмаркетів, кафе, барів та ресторанів. Дуже зручно замовляти все обладнання та меблі в одного постачальника – так Ви заощаджуєте час та гарантовано отримуєте якісний товар за вигідною ціною.
Види торговельних стелажів та їх призначення
Скільки торговельних стелажів знадобиться для магазину? Це залежить від асортименту, площі приміщення та габаритів самих стелажів. Почнемо з того, що такий стелаж – найзручніший спосіб одночасно зберігати товарні запаси та демонструвати їх покупцям.
Стелаж складається з таких частин:
- опорні стійки;
- полиці;
- задня стінка;
- додаткові елементи: кошики для овочів, гачки, кронштейни та ін.
За своїм розташуванням у приміщенні та за типом установки стелажі бувають:
- пристінні;
- настінні;
- кутові;
- острівні.
Відповідно, острівні конструкції встановлюються по центру торгового залу, тоді як кутові розміщуються в кутах приміщення. Стелажі роблять із металу, який покривається порошковою фарбою. У виробників стелажів можна додатково замовити спеціальні балдахіни, куди встановлюються світильники. Таким чином, покупці можуть краще розглянути товар, який розташований на стелажах.
Залежно від призначення є такі види стелажів:
- для хліба;
- для овочів та фруктів;
- для кондитерських виробів;
- для книг;
- для одягу;
- складські;
- cash&carry.
Наприклад, у супермаркетах та гіпермаркетах більшість стелажів – ndash; cash&carry. На верхніх і нижніх полицях продукти зберігаються, на середніх полицях – викладаються для демонстрації покупцям.
Вітрини
Такі меблі ідеально підходить для зберігання та демонстрації товару. На відміну від стелажу, доступ до вітрини у покупців обмежений. Висота вітрини може бути в межах 1,5-2,5 м, глибина – 20-60 см, ширина – 40-120 см. При замовленні вітрини потрібно вказувати бажані розміри меблів, кількість полиць та матеріал. Також можна замовити вітрину з підсвічуванням. Вітрини можуть бути частково або повністю заскленими. На дверцятах може бути замок.
Вітрини складаються з таких частин:
- тумба, де зберігається складський запас;
- вітринна частина, де товар демонструється покупцям;
- фриз – надбудова над вітринною частиною, звідки може підсвічуватись товар.
Найчастіше виробники пропонують вітрини з ДСП – це одночасно надійний та вологостійкий матеріал, вироби з якого довго служать.
Прилавки
Такі меблі призначені для викладення продукції та облаштування робочої зони продавця. Висота прилавків зазвичай становить до 120 см. Стільниця прилавка може використовуватись для встановлення комп'ютера, касового апарату. Прилавки можуть бути як з підсвічуванням, так і без нього.
Торгівельні прилавки для магазинів складаються з таких частин:
- тумба, де зберігаються запаси товару;
- вітрина, де товар розміщується для демонстрації відвідувачам.
Як і вітрини, прилавки найчастіше роблять із ДСП. Демонстраційна зона може підсвічуватись. Форма прилавків може бути різною – від традиційної прямокутної до кутової форми, залежно від місця встановлення.
Замовляйте меблі у професіоналів і будьте впевнені, що відвідувачі та співробітники Вашого магазину залишаться задоволені!