запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Як зміцнити імунітет та захистити дитину від хвороб у дитячому садку

Настав час йти в садок: мами купують якісний дитячий трикотаж , в якому карапузу буде комфортно на новому місці, а вихователі допомагають малюкові адаптуватися до групи.

Здавалося б, все гаразд, і батькам можна спокійно виходити на роботу. Проте минає кілька днів, і діти починають хворіти.

У чому причина такого нездужання і як зміцнити здоров'я маленької людини — у нашому матеріалі.


Як зміцнити імунітет дитини


Чому дитина часто хворіє в дитячому садку


Усі причини, через які ваше чадо хворіє, потрапивши до дошкільного закладу, можна поділити на внутрішні та зовнішні.


До зовнішніх причин належать:

  • Новий колектив. У кожної крихти є власний, вже сформований імунітет, який починає бунтувати, потрапивши в нове для нього середовище. У групі малюки незмінно обмінюються бактеріями і хворіють доти, доки їх організм не адаптується до нового для них середовища.
  • Сезонні спалахи захворювань також можуть спровокувати нездужання в ангелочка.
  • Хворі малюки у групі. Ні для кого не секрет, що деякі батьки приводять у садок хворих діток (за умови, що такий карапуз не скаржиться на серйозне нездужання). У результаті вони активно заражають інших.


Зовнішні причини легко переборні і вже через пару-трійку місяців ваше чадо почуватиметься в садку як риба у воді.


Набагато серйозніші внутрішні чинники:

  • Слабкий імунітет. З такими частіше стикаються ті, хто живе в «тепличних» умовах
  • Психосоматика. Маленьке сонечко не хоче ходити в садок. Він спекулює тим, що вдає хворим, бо знає, що тоді залишиться вдома. Якщо таке регулярно повторюється, організм запам'ятовує, як поводитися і починає підлаштовуватися під небажання малюка йти в дитсадок.




Як підготувати імунітет дитини до дитячого садка

  1. Почніть готуватися до походу до дошкільного закладу заздалегідь. Намагайтеся заздалегідь зміцнити організм карапуза за літо: проводьте більше часу на свіжому повітрі, їжте здорову їжу. І ще буде не зайвим кілька разів заздалегідь сходити в садок, щоб янголятко потроху звикало до нових умов.
  2. Привчайте малюка спілкуватися і заводити друзів. «Домашній» карапузу буде набагато складніше адаптуватися в саду, ніж дітям, які регулярно спілкуються зі своїми однолітками.
  3. Зосередьтеся на правильному харчуванні. А ближче до походу в садок постарайтеся ввести до раціону маленького чоловічка ті страви, які йому подаватимуть у групі.
  4. Гартуйте. Намагайтеся організувати цей процес у вигляді гри, яка сподобається вашому чаду і при цьому піде на користь організму в цілому.
  5. Подумайте про комфорт. В ідеалі, гардероб сина чи доньки має бути пошитий із добротного дитячого трикотажу. Це комфортна та практична тканина, яка дуже приємна у носінні.


Великий вибір обновок із дитячого трикотажу можна придбати на сайті трикотажної фабрики Демі. Одяг із цієї тканини — саме те, що потрібно, щоб малюкові було простіше влитися у нове для нього середовище.