запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Найкращі антиперспіранти: принцип дії та запропоновані варіанти


Потовиділення – це природний процес, за допомогою якого наш організм забезпечує нормальну терморегуляцію. Його інтенсивність збільшується при підвищенні температури тіла або навколишнього середовища, при фізичній активності та емоційній напрузі. При однакових навантаженнях у чоловіків цей процес проходить у 2 рази інтенсивніше, ніж у жінок. Антиперспіранти – це косметичні продукти, які зменшують пітливість, але не впливають на її причини.
 

Чому ми потіємо


Роботу сальних залоз регулює нервова система. Терморецептори шкіри реагують на певні зміни у стані організму. Отриманий сигнал складними шляхами досягає потових залоз і змушує їх працювати в екстремальному режимі.

 

Склад секрету на різних ділянках тіла відрізняється. Залізи, розташовані в пахвових западинах, виділяють більше ліпідів. Жирна, в'язка текстура служить живильним середовищем для швидкого розмноження бактерій, що розташовані на поверхні шкіри. В результаті отримуємо неприємний запах, а разом з ним фізіологічний та психологічний дискомфорт.

 

Впоратися з ситуацією допоможуть:

  • добрий антиперспірант;
  • сезонний прийом вітамінних комплексів;
  • регулярні гігієнічні процедури;
  • обмежене вживання або повне виключення з раціону дуже солоної та гострої їжі, а також алкоголю;
  • вибір одягу з тканин, що добре пропускає повітря.


Особливості підбору захисних засобів


Якщо особиста гігієна та зміна харчування практично не викликають питань, то ефективність і безпека навіть найкращих антиперспірантів деякі потенційні споживачі ставлять під сумнів. Принцип дії цих засобів полягає у звуженні проток. У продуктах із традиційною рецептурою із цим завданням справляються солі алюмінію. Ці речовини не здатні повністю подолати бар'єр шкіри. Тому більшою мірою проникають до нашого організму з їжею, а не при нанесенні косметичних продуктів. Якщо присутність цього компонента в рецептурі з якихось суб'єктивних причин для вас небажана, то на сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP можна замовити з доставкою найкращі антиперспіранти без солей алюмінію. В якості альтернативи пропонуються засоби на основі харчової соди, цинку, каоліну, кукурудзяного та картопляного крохмалю.

 

При підборі антиперспіранта враховуємо:

  • Рівень потовиділення. Цей показник важливий для визначення необхідного ступеня захисту. При низькому потовиділенні досить 12-48 годин, а при помірному – 24-48 годин. Кошти з таким рівнем захисту можна використовувати щодня або через день. Найкращі антиперспіранти від рясного потовиділення діють 72-96 годин. Наносяться вони 1 раз на 5 днів або рідше, максимально – двічі на тиждень. Деякі бренди пропонують засоби, які діють 10-14 днів і наносяться 1 раз протягом 1-2 тижнів.
  • Пропонована форма. Спреї часто посідають перші позиції у рейтингах популярних антиперспірантів, оскільки зручні у застосуванні та швидко обробляють поверхню. Пропонуються універсальні варіанти, які можна розпорошувати на різні проблемні зони. Але такі кошти не завжди виходить ощадливо витрачати, а також вони не підходять астматикам. Стік та роликовий варіант забезпечують максимальний захист та зручні у застосуванні в дорожніх умовах. У формули кремів і гелів часто включаються рослинні екстракти та вітаміни для додаткового догляду за шкірою. Такі продукти діють делікатно, але не завжди забезпечують тривалий захист. Часто працюють протягом 6-12 годин. Пудра, що дезодорує, також успішно справляється з поставленими завданнями. У її формулу входять тальк, крохмаль, оксид цинку, які абсорбують надлишки вологи та підсушують поверхню. Основний недолік – дрібнодисперсний порошок незручно наносити у похідних умовах.
  • Чутливість шкіри. Власникам чутливих покривів рекомендуємо продукти, що пройшли дерматологічне тестування. Добре переносяться текстури на водній основі. Шукаємо у складі сорбітол, рослинні екстракти, гліцерин, бісаболол, лактат кальцію.