запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Чи можна розлучитися онлайн і як це зробити

На жаль, під час військового стану кількість розлучень істотно зросла. Причина цього – роз'єднання подружніх пар та сімей переїздом жінок та дітей за межі країни. У зв'язку з цим часто виникає питання, чи можна розлучитися, перебуваючи у різних країнах? Чи можна не приходити до суду в Україні? У наш час можна все! На сайті https://razvod-online.com.ua можна заповнити анкету для розірвання шлюбу з будь-якої точки світу та отримати дозвіл на розлучення.
 


 

Загальний порядок розірвання шлюбу


Існує два способи розірвання шлюбу:

  1. Позасудовий. Розірвання шлюбу відбувається у відділі ДРАЦС. Але тільки в тому випадку, якщо у шлюбі немає дітей, або вони вже повнолітні. Подавати заяви подружжя має особисто. Якщо в одного з подружжя немає можливості прийти особисто і написати заяву, таку заяву може написати другий чоловік, нотаріально засвідчений від імені першого чоловіка.
  2. Судовий. Розірвання шлюбу може відбуватися за взаємною згодою подружжя або за заявою одного з подружжя шляхом подання скарги до суду. У цьому способі наявність чи відсутність дітей не має значення. Подавати таку заяву можна онлайн, навіть не перебуваючи на території України.

Саме судовий порядок припинення шлюбу в Україні став особливо популярним та актуальним.
 

Особливості розлучення онлайн


При виборі розірвання шлюбу судовим порядком заяву про розлучення може подати один із подружжя. Скориставшись послугами www.razvod-online.com.ua, ви зможете значно заощадити свій час на даному процесі. Вам достатньо лише виконати кілька дій:

  • заповнити анкету на сайті;
  • одержати список документів з інструкцією на ваш e-mail;
  • роздрукувати документи;
  • заповнити документи та надіслати їх до суду Новою поштою чи Укрпоштою;
  • одержати рішення суду про розлучення.


Строки розірвання шлюбу


Справа про розлучення може тривати 2-3 місяці. Терміни залежать від різних обставин: відпустка суддів, державні свята та інше. Згода відповідача, безперечно, прискорить цей процес.


Необхідні документи


Для розлучення онлайн необхідно надати такі документи:

  • Свідоцтво про шлюб. Оригінал чи дублікат.
  • Копія паспорта заявника.
  • Копія свідоцтва про народження дітей, якщо вони є.