Блок живлення FSP 350W (FSP350-60APN) - це якісний джерело електроживлення, призначений для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеного розміру (12см) і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БЖ і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У FSP 350W (FSP350-60APN) вона становить 350W, що забезпечить харчуванням всі елементи системи початкового рівня. FSP 350W використовує пасивний тип корекції коефіцієнта потужності (Power Factor Correction, PFC). Пасивний PFC є простим і тому більш надійним і являє собою звичайний дросель порівняно великий індуктивності, включений в мережу послідовно з блоком живлення. FSP 350W (FSP350-60APN) відповідає стандарту ATX 2.2 (20+4+4 pin), який створений для підтримки материнських плат з шиною PCI Express. Більшість материнських плат, що працюють на ATX12V 2.2, підтримують також блоки живлення ATX v1.x (8 контактів залишаються незадіяними).
Тип БП: Для офісних ПК Потужність: 350Вт Стандарт БП: ATX 12V v2.2 Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4 pin Кіль-ть роз'ємів SATA: 2 Кіль-ть роз'ємів IDE: 2 Кіль-ть роз'ємів FDD: 1 Встановленний вентилятор: 1x120 мм Модуль PFC: активний Коментарі