Найближчим часом планується підписання протоколу намірів про повне припинення вогню на Донбасі
Найближчим часом буде підписано протокол намірів про повне припинення вогню на Донбасі Про це домовилися представники ОБСЄ, України, Росії та бойовиків "ДНР" під час робочої зустрічі, яка відбулася 29 грудня в Донецьку, повідомляє InfoResist з посиланням на в. о. начальника прес-центру українського Генерального штабу Владислава Селезньова, пише