Уряд пропонує наповнювати бюджет за рахунок олігархів
Вперше за понад 20 років української незалежності Уряд пропонує наповнювати бюджет за рахунок найбагатших українців – олігархів. Про це заявила заступник голови парламентської фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар, пише