Поїзд Мінськ-Сімферополь, який вирішили скасувати з 27 грудня, слідуватиме з 29 грудня до станції Запоріжжя. Про це білоруському інформаційному агентству БЕЛТА повідомили представники Білоруської залізниці за підсумками проведених білоруської та української сторонами консультацій. "У результаті переговорів керівників залізничних адміністрацій Білорусі та України досягнуто домовленост...