Нещодавно, Сергій Капітов, заступник технічного директора “Чернігівобленерго” заявив, що останні кілька днів світло не вимикають по тій причині, що зараз дуже тепла погода, та ще й тому, що поступово починається налагоджуватись баланс між виробництвом та споживанням електроенергії. Також, зараз на ТЕЦ починають завозити вугілля, якого дуже не вистачало, пише