За залишення місця ДТП водію загрожує ще жорсткіше покарання
Співробітники ДАІ та патрульної служби Прилуцького міськвідділу УМВС «по гарячих слідах» затримали водія, який в селі Сухополова Прилуцького району поблизу зупиночного комплексу «Козача» збив жінку-велосипедистку та залишив місце події. Одразу після отримання інформації про дорожньо-транспортну пригоду були зорієнтовані всі наряди, що працюють в області в «Єдиній дислокації».