Чернігів долучається до проекту "Синергія в дії" щодо просування реформ у рамках Угоди про асоціацію
24 грудня у Чернігівській міській раді відбулось засідання Клубу реформ у рамках фінансованого Посольством Великої Британії проекту «Синергія в дії». Метою проекту є просування реформ у рамках Угоди про асоціацію (УА), зокрема, Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ), необхідних для її впровадження та інформування місцевих громад про переваги Угоди. Пілотними містами проекту, крім Чернігова, визначені Вінниця, Полтава, Чернівці, де вже пройшли подібні заходи.