Чи комусь доводилося чути щодо себе запитання: «Ти чий?» Далекого 1997 року під час першого місяця перебування на державній службі воно мене приголомшило. Це жарт? Як взагалі можна ставити питання таким чином? Відповідь, щоправда, була коротка та, мабуть, несподівана для співрозмовника — нічий. Згодом, трохи придивившись навколо, стало зрозуміло як і чому таке питання могло виникнути — це щодо прозорості, професійності, патріотизму, конкурентності й таке інше у доборі кадрів на державну службу.