Школярі Луганщини разом із співробітниками ДАІ писали листи Дідові Морозу (ФОТО)
Напередодні новорічних і різдвяних свят співробітники Державтоінспекції завітали до першокласників Старобільської ЗОШ № 4 та запропонували разом написати листа Діду Морозу-ДАІшнику, попросити його про подарунки, які б забезпечили безпеку, як самих дітлахів, так і їхніх друзів і, звичайно ж, батьків на дорозі.