Сергій Журман: Держслужбовець, який у робочий час займався неробочими питаннями, отримає дисциплінарне стягнення
Учора, 22 грудня, один з Інтернет-ресурсів розмістив звинувачення державних службовців Чернігівської ОДА у сепаратизмі. Ця заява ґрунтувалась на одному з коментарів, який було залишено начебто з комп’ютера з IP-адресою Чернігівської ОДА.