Пройшов чемпіонат ДЮСШ "Чернігів" з художньої гімнастики "Зимова казка"
20-21 грудня в приміщенні школи № 19 відбувся Чемпіонат ДЮСШ «Чернігів» з художньої гімнастики «Зимова казка». Це були перші змагання для наймолодших вихованок спортивної школи, які займаються лише 3 місяці і змагались в контрольних нормативах. Для всіх інших гімнасток – це були заключні змагання в цьому році, на яких дівчатка показали всю свою майстерність та красу, яку здобули за рік, що минає.