З першою вечірньою зорею на Красній площі урочисто вшанували загиблих Героїв Чернігівщини
20 грудня за участю голови обласної ради Миколи Звєрєва та в. о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана, представників виконавчої і публічної влади, підприємств, установ та організацій області, громадських і політичних організацій, журналістів, священнослужителів, почесної варти, відбулося урочисте вшанування загиблих Героїв Чернігівщини.