Херсонських міліціонерів відзначили з нагоди святкування 23-ї річниці Дня міліції України (ФОТО)
В Управлінні МВС області відбулися урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Дня міліції України. В актовій залі УМВС області зібралися працівники апарату, райвідділів міліції, ветерани і журналісти. Також на свято запросили керівників облдержадміністрації, мерії та силових структур.
Головний міліціонер області Артур Мєріков привітав своїх підлеглих та ветеранів ОВС зі святом.