Із проханням сприяти збору коштів звернулися ветерани області до керівників облдержадміністрації та обласної ради. Відповідне звернення було озвучено під час засідання Пленуму ради Чернігівської обласної Організації ветеранів України, що відбулося 18 грудня у Чернігові.