В Управлінні Державної служби охорони Львівщини зустріли правоохоронців з АТО (ФОТО)
Пізно ввечері, 17 грудня в Управлінні Державної служби охорони при ГУМВС України у Львівській області друзі, рідні та колеги зустрічали працівників міліції області, які повернулися з зони проведення АТО.